درباره ما

تاریخچه رادیاتور کاروی

مجموعه تولیدی رادیاتور کاروی متشکل از کارگاه تولیدی ، با بیش از 50 سال فعالیت، یکی از با سابقه‌ترین و بزرگترین واحدهای تولیدی رادیاتورکشور می‌باشد که در زمینه تولید انواع رادیاتورهای برنجی و فولادی فعالیت می‌نماید.

اینک با سال‌ها تجربه، با ارتقاء کیفیت محصولات و کسب دوبار عنوان واحد نمونه کیفی در سطح ملی، از سوی سازمان ملی استاندارد و حضور فعال و آبرومند در نمایشگاه‌های بین‌المللی معتبرکشوری و کسب گواهینامه‌های متعدد به این توانایی رسیده است که به عنوان یکی از واحد ریختگری تحت فشار کشور، تولید کننده بزرگ رادیاتور برنجی در کشور را کسب کند.

محصولات ساخت مجموعه  رادیاتور کاروی به بیش از 10 استان از جمله استان های پیشرفته صنعتی کشور نظیر تهران، خوزستان، مشهد، تبریز، کرمان و… با افتخار صادر شده و نیز به عنوان تولید کننده نمونه کشور انتخاب شده است.

 

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

گروه صنعتی رادیاتور کاروی از شروع کار تا کنون عهدی بسته است که همیشه خدمت‌گزار مردم و در راه پیشرفت کشور و حمایت از حفظ حقوق مصرف‌کننده و خدمات بشر دوستانه و مهم‌تر از همه حفظ و نگه‌داری محیط زیست تلاش کرده است و امید به ساختن محیط بهتر برای زندگی و زمین سبز دارد. همچنین برای آبادی ایران عزیزمان و هوطنان گرامی همیشه تلاش بیشتری در کنار رشد و توسعه خود در ایجاد شغل و کارآفرینی داشته است.

  • ساخت و سازتولید و پردازش رادیاتور
  • محیط زیستمدیریت پسماند
  • ماشین الاتبروزرسانی تجهیزات
  • مصرف برقبهینه سازی مصرف برق

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

همکاری با مجموعه شما باعث خرسندی و افتخار اینجانب شد

امید رضاییمدیر سیستم های تکنولوژی

همکاری با مجموعه شما یکی ار افتخارات شرکت ما به حساب می آید

مسعود ولی نژادمدیر شرکت صنعتی

به عنوان یک مشتری از خدمات شما و همچنین نحوه و مدیریت مشتری مجموعه  شما بسیار راضی هستم و همیشه شما را به همکاران معرفی میکنم

راضیه ربیعیمدیر فروش کارخانه صنعتی

مشاهده

نتایج ما

مجموعه کارگاهی ما یک سایت صنعتی است که معمولاً از بخش ها و ماشین آلات تشکیل شده است که در آن کارگران درحال تولید و پردازش رادیاتور ها می باشند

100%مشتری راضی
20+محصولات
50+کارکنان
100+همکاری با مجموعه

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

نصب کامل خط تولید رادیاتور

ما می توانیم درساخت ،  مدرن سازی امکانات خود ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه  به شما کمک کنیم.

ساخت قطعات کوچک و بزرگ رادیاتور

تکنسین های ما کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما همه روز ، در 7 روز هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.

روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی

از آنجا که هیچ مجموعه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی فن آوری های صنعتی کاروی در خدمت شماست تا به شما کمک کند.

اتصالات کامل سیستم های رادیاتور

تجهیزات صنعتی کاروی سالهاست که به بهترین گزینه برای نصب تجهیزات و خدمات تعمیر اضطراری تبدیل شده است ، یکی از بهترین مجموعه های تولید رادیاتور کشور.